Зміст електронної книжки.
В ній будуть міститися відомості аналогічні з паперовою. Наразі це спростить доступ осіб з інвалідністю до працевлаштування.
Правила створення електронної книжки.
Вносити відомості до електронної трудової книжки може як роботодавець, так і особа, яка планує займатися певною роботою. Для цього необхідно просканувати свої документи в трудову книжку та перейти до електронного сервісу пенсійного фонду України, в якому додаються всі документи та в кінці накладається кваліфікований електронний підпис. Після внесення відомостей до електронного сервісу про трудову діяльність, трудова книжка повертається особі під підпис.
Де буде міститися інформація?
Переглянути відомості про свою трудову діяльність в електронному форматі можливо на сайті пенсійного фонду України за посиланням portal.pfu.gov.ua. Також при виникненні певних питань в особи, вона може подати письмову заяву в електронній формі до територіальних відділів пенсійного фонду України, в якій їй нададуть відповідь.
Наскільки це безпечно?
На рахунок безпеки ваших відомостей в електронному форматі не потрібно хвилюватися, тому що всі відомості, які вносяться, вони мають певний рівень кібербезпеки й ніякі шахраї чи роботодавець, чи хтось інший не зможе внести відомості відмінні від тих, які наявні у вас. Тому не слід хвилюватися, ваші дані під надійним захистом.